Search API opensolr (2.2.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
