Search API opensolr (2.2.4) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
