Search API opensolr (2.2.4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj
