Search API opensolr (2.2.4) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Add
el: Προσθήκη

en: Region
el: Περιοχή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Files
el: Αρχεία

en: here
el: εδώ

en: Start
el: Αρχή

en: Provider
el: Πάροχος

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: IP address
el: διεύθυνση IP
