Search API opensolr (2.2.4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add
eo: Aldonu

en: Region
eo: Regiono

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Show
eo: Montru
