Search API opensolr (2.2.4) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Next
he: הבא

en: Register
he: הרשמה

en: Username
he: שם משתמש

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Add
he: הוספה

en: Region
he: איזור

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: Start
he: התחלה

en: Provider
he: ספק

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Show
he: הצג

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Identifier
he: מזהה

en: IP address
he: כתובת IP
