Search API opensolr (2.2.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Files
ht: Fichye
