Search API opensolr (2.2.4) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Authentication failed
kn: ದೃಢೀಕರಣವು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ
