Search API opensolr (2.2.4) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Register
ms: Daftar

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Remove
ms: Buang

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Search
ms: Carian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Add
ms: Tambah

en: Region
ms: Kawasan

en: Upload
ms: Muat naik

en: Email
ms: E-mel

en: Files
ms: Fail

en: IP Address
ms: Alamat IP

en: Show
ms: Tampakkan

en: Registration
ms: Pendaftaran

en: IP address
ms: Alamat IP
