Search API opensolr (2.2.4) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Add
oc: Apondre

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: here
oc: aicí

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Show
oc: Afichar

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Identifier
oc: Identificant

en: Registration
oc: Enregistrament

en: IP address
oc: Adreça IP
