Search API opensolr (2.2.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add
os: Бафтау
