Search API opensolr (2.2.4) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Register
ro: Înscriere

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Țară

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Add
ro: Adaugă

en: Region
ro: Regiune

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Files
ro: Fișiere

en: here
ro: aici

en: Provider
ro: Furnizor

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Show
ro: Arată

en: Identifier
ro: Identificator

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Search API
ro: Căutare API

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
