Search API opensolr (2.2.4) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Add
te: చేర్చు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: here
te: ఇక్కడ

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Show
te: చూపించు

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
