Search API opensolr (2.2.4) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Register
vi: Đăng ký

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Add
vi: Thêm

en: Region
vi: Vùng

en: Upload
vi: Tải lên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Files
vi: Các tập tin

en: here
vi: ở đây

en: Start
vi: Khởi động

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Show
vi: Hiện

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Authentication failed
vi: Lỗi xác thực

en: Identifier
vi: Định danh

en: Registration
vi: Đăng ký

en: IP address
vi: Địa chỉ IP
