Search API opensolr (2.2.3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Add
ar: إضافة

en: Region
ar: المنطقة

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Files
ar: الملفات

en: here
ar: هنا

en: Start
ar: البداية

en: Provider
ar: المزود

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Show
ar: عرض

en: Identifier
ar: المعرف

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Email Verification
ar: التحقق من البريد الإلكتروني
