Search API opensolr (2.2.3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Register
gl: Rexistrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Add
gl: Engadir

en: Region
gl: Área

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: here
gl: aquí

en: Start
gl: Comezo

en: Provider
gl: Proveedor

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Show
gl: Amosar

en: Identifier
gl: Identificador

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
