Search API Pages (8.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Index
be: Каталог

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
be: <ul>
    <li>Праверце, што ваша напісанне правільнае.</li>
    <li>Выдаліце двухкоссі атачаючыя выразы, каб шукаць больш індывідуальна кожнае слова. <em>Кансерваваны яблык</em> часта паказвае больш вынікаў, чым  <em>&quot;кансерваваны яблык&quot;</em>.</li>
    <li>Улічвайце паслабленне вашага запыту выкарыстаннем <em>OR</em>. <em>Кансерваваны OR яблык</em> дае часта больш вынікаў, чым <em>кансерваваны яблык</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
be: Карыстайцеся пошукам

en: View modes
be: Лады выглядаў
