Search API pages (8.x-1.0-alpha10) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Index
my: အညွှန်း
