Search API pages (8.x-1.0-alpha11) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Update
bn: আপডেট

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি
