Search API Pages (8.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: Page
lt: Puslapis

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Limit
lt: Limitas

en: Style
lt: Stilius

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Index
lt: Indeksas

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite, ar rašyba yra teisinga.</li>
    <li>Pašalinkite kabutes - taip bus rasta daugiau atskirų žodžių: <em>"mėlynas autobusiukas"</em> bus randama mažiau nei <em>mėlynas autobusiukas</em>.</li>
    <li>Bet kuriam žodžiui rasti naudokite <em>OR</em>: <em>mėlynas autobusiukas</em>bus randama mažiau nei <em>mėlynas OR autobusiukas</em>.</li>
    </ul>
