Search API pages (8.x-1.0-alpha11) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Page
sq: Faqe

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.
