Search API pages (8.x-1.0-alpha12) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Update
is: Uppfæra

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Style
is: Stíll

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Search page
is: Leitarsíða
