Search API Pages (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Search
sv: Sök

en: Path
sv: Sökväg

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Limit
sv: Begränsning

en: Style
sv: Stil

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Search index
sv: Sökindex

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
sv: <ul>
    <li>Kontrollera att du har stavat rätt.</li>
    <li>Tag bort citationstecken runt uttryck för att söka efter varje ord individuellt. <em>röd stuga</em> ger ofta fler träffar än <em>"röd stuga"</em>.</li>
    <li>Överväg att utöka sökningen ytterligare med <em>OR</em>. <em>röd OR stuga</em> ger ofta fler träffar än <em>röd stuga</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
sv: Använda sökning

en: Search page
sv: Söksida

en: Search pages
sv: Söksidor

en: Add search page
sv: Lägg till söksida

en: View modes
sv: Visningsläge
