Search API pages (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Limit
th: จำกัด

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Use search
th: ใช้การค้นหา

en: Search page
th: หน้าค้นหา

en: Search pages
th: ค้นหาหน้า

en: View modes
th: โหมดของวิว
