Search API pages (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Search
fi: Etsi

en: Update
fi: Päivitys

en: Path
fi: Polku

en: Page
fi: Sivu

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Style
fi: Tyyli

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Index
fi: Indeksi

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
fi: <ul> <li>Varmista että kirjoitit hakusanasi oikein.</li> <li>Poista lainausmerkit hakusanojen ympäriltä hakeaksesi jokaista sanaa erikseen. Esimerkiksi<em>raskas liikenne</em> palauttaa usein enemmän tuloksia kuin <em>&quot;raskas liikenne&quot;</em>.</li> <li>Voit myös väljentää hakuasi käyttämällä <em>OR</em>. <em>raskas OR liikenne</em> palauttaa yleensä enemmän tuloksia kuin <em>raskas liikenne</em>.</li> </ul>

en: Use search
fi: Käytä hakutoimintoa

en: Search page
fi: Hakusivu

en: Search pages
fi: Hakusivut

en: Add search page
fi: Lisää hakusivu

en: 1 result found | @count results found
fi[0]: 1 tulos löytyi
fi[1]: @count tulosta löytyi

en: View modes
fi: Näyttötavat
