Search API Pages (8.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Title
no: Tittel

en: Next
no: Neste

en: Delete
no: Slett

en: Search
no: Søk

en: Update
no: Oppdater

en: Path
no: Sti

en: Page
no: Side

en: Your search yielded no results.
no: Søket ga ingen resultater.

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Search results
no: Søkeresultater

en: Limit
no: Begrensning

en: Style
no: Stil

en: Enter the terms you wish to search for.
no: Skriv inn ønskede søkekriterier.

en: Index
no: Indeks

en: Search index
no: Søkeindeks

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
no: <ul>
    <li>Sjekk om du har stavet ordet riktig.</li>
    <li>Fjern anførselstegn rundt et uttrykk for å søke etter ordene enkeltvis: <em>"male sykkelskur"</em> vil gi færre resultater enn <em>male sykkelskur</em>.</li>
    <li>Vurder å utvide søket med <em>OR</em>: <em>male sykkelskur</em> vil gi færre resultater enn <em>male OR sykkelskur</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
no: Bruk søk

en: Search page
no: Søkeside

en: Search pages
no: Søkesider

en: Add search page
no: Legg til søkeside

en: View modes
no: Visningsmoduser
