Search API pages (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Path
ta: பாதை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Style
ta: பாணி

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Search index
ta: தேடல் குறியீடு

en: Use search
ta: பயனர் தேடல்
