Search API pages (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Page
bg: Страница

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Index
bg: Индекс

en: Search index
bg: Индекс на търсене
