Search API pages (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Page
ca: Pàgina

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Limit
ca: Límit

en: Style
ca: Estil

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Index
ca: Índex

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
ca: <ul> <li>Comproveu si l'ortografia és correcta.</li><li>Elimineu les cometes al voltant de frases per a buscar cada paraula individualment. <em>cobert bicicleta</em> sovint mostrarà més resultats que no pas <em>&quot;cobert bicicleta&quot;</em>.</li> <li>Considereu relaxar a vostra consulta amb <em>OR</em>. <em>cobert OR bicicleta</em> sovint mostrarà més resultats que ni pas <em>cobert bicicleta</em>.</li> </ul>

en: Use search
ca: Utilitza la cerca

en: Search page
ca: Pàgina de cerca

en: Search pages
ca: Pàgines de cerca

en: Add search page
ca: Afegeix una pàgina de cerca

en: View modes
ca: Modes de visualització
