Search API pages (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Index
eo: Indekso
