Search API Pages (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Title
hi: शीर्षक

en: Next
hi: अगला

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Limit
hi: सीमा

en: Style
hi: अंदाज

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Search index
hi: खोज अनुक्रमणिका
