Search API pages (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Page
kk: Бет

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
