Search API Pages (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Page
sk: Strana

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Style
sk: Štýl

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Use search
sk: Používať vyhľadávanie

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
