Search API pages (8.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Page
te: పేజీ

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: Style
te: శైలి
