Search API pages (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
bo: <ul>
    <li>ཁྱེད་ཀྱི་དག་ཆ་འགྲིག་ཡོད་མེད་དག་བཤེར་བྱེད་དགོས།</li>
    <li>མིང་ཚིག་མཐའ་སྐོར་གྱི་དྲངས་རྟགས་བསུབ་ནས་ཚིག་རེ་རེར་བཞིན་འཚོལ་དགོས། རྒྱུན་དུ་<em>bike shed</em> ཡིས་<em>&quot;bike shed&quot;</em> ལས་མང་བའི་མཇུག་འབྲས་སྟོན་ཐུབ</li>
    <li><em>OR</em> སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་འདྲི་ཞིབ་ཀྱི་ཆ་རྐྱེན་ལྷོད་དུ་གཏོང་བ། རྒྱུན་དུ་<em>bike OR shed</em> ཡིས་<em>bike shed</em>ལས་མང་བའི་མཇུག་འབྲས་སྟོན་ཐུབ།</li>
    </ul>

en: Use search
bo: འཚོལ་བཤེར་སྤྱོད་པ
