Search API Pages (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Path
cs: Cesta

en: Page
cs: Stránka

en: Your search yielded no results.
cs: Vyhledávání nenalezlo žádné výsledky.

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Style
cs: Styl

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Index
cs: Rejstřík

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
cs: <ul>
    <li>Zkontrolujte správnost vašeho pravopisu.</li>
    <li>Smažte uvozovky před a za frázemi pro individuální vyhledávání každého slova. <em>kolo garáž</em> ukaže více výsledků než <em>&quot;kolo garáž&quot;</em>.</li>
    <li>Pamatujte si, že doplnění dotazu o logickou spojku <em>OR</em>, například <em>kolo OR garáž</em> zobrazí více výsledků než <em>kolo garáž</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
cs: Použít vyhledávání

en: Search page
cs: Vyhledávací stránka

en: Search pages
cs: Vyhledávací stránky

en: Add search page
cs: Přidat vyhledávací stránku

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
