Search API pages (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Style
ps: ډول

en: Search page
ps: پاڼه پلټون

en: Search pages
ps: پاڼې پلټون

en: Add search page
ps: لټون پاڼه زیاتول
