Search API pages (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Update
se: Ođasmahte

en: Page
se: Siidu

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
