Search API pages (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: Page
sl: Stran

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Index
sl: Indeks

en: Search index
sl: Indeks iskanja
