Search API pages (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Update
uk: Оновити

en: Path
uk: Шлях

en: Page
uk: Сторінка

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Style
uk: Стиль

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Index
uk: Індекс

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
uk: <ul>
    <li>Перевірте орфографічну правильність написання.</li>
    <li>Щоб здійснювати пошук за кожним словом окремо, видаліть лапки навколо пошукової фрази. Фраза <em>білий сніг</em> часто надає більше результатів ніж <em>&quot;білий сніг&quot;</em>.</li>
    <li>Спробуйте послабити свій запит за допомогою оператора <em>OR</em>. Фраза <em>білий OR сніг</em> часто надає більше результатів ніж фраза <em>білий сніг</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
uk: Використання пошуку

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Search pages
uk: Сторінки пошуку

en: Add search page
uk: Додати сторінку пошуку

en: 1 result found | @count results found
uk[0]: 1 результат знайдено
uk[1]: @count результати знайдено
uk[2]: @count результатів знайдено

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Show search form
uk: Показати форму пошуку
