Search API Pages (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ
