Search API pages (8.x-1.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Page
ast: Páxina

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
