Search API Pages (8.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Update
he: עדכון

en: Path
he: מיקום

en: Page
he: דף

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Limit
he: גבול

en: Style
he: סגנון

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Index
he: אינדקס

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
he: <ul>
    <li>בדוק שהאיות נכון.</li>
    <li>נסה למחוק מרכאות מסביב לביטויים כדי להתאים לכל מילה בנפרד: <em>"סככת אופנים"</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>סככת אופנים</em>.</li>
    <li>נסה לעדן את השאילתא בעזרת המילית <em>OR</em>: <em>סככת אופנים</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>סככת OR אופנים</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
he: חיפוש באתר

en: Search page
he: דף חיפוש

en: View modes
he: מצבי תצוגה
