Search API pages (8.x-1.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Page
ku: پەڕە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Index
ku: نوانە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Use search
ku: بەکارهێنانی گەڕان
