Search API pages (8.x-1.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Page
pl: Strona

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Style
pl: Styl

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Index
pl: Indeks

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
pl: <ul>
    <li>Należy sprawdzić czy pisownia jest prawidłowa.</li>
    <li>Należy usunąć cudzysłowy wokół fraz, aby przeszukiwać każde słowo indywidualnie. <em>Przechowywanie rowerów</em> często pokaże więcej wyników niż <em>&quot;przechowywanie rowerów&quot;</em>.</li>
    <li>Można rozważyć rozluźnienie zapytania poprzez  <em>OR</em>. <em>przechowywanie OR rower</em> często zwróci więcej wyników niż <em>przechowywanie rowerów</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
pl: Używaj wyszukiwania

en: Delete search page
pl: Usuń stronę wyszukiwania

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę

en: Search pages
pl: Strony wyszukiwania

en: Add search page
pl: Dodaj stronę wyszukiwania

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
