Search API pages (8.x-1.0-alpha9) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Index
si: පටුන
