Search API Pages (8.x-1.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД
