Search API Pages (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Page
lv: Lapa

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Limit
lv: Limits

en: Style
lv: Stils

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Index
lv: Rādītājs

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Use search
lv: Izmantot meklēšanu

en: Search pages
lv: Meklēšanas lapas

en: View modes
lv: Skatu režīmi
