Search API Pages (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Index
ne: सूची
