Search API Pages (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ
